Логотип

Про компанію Вітаком-Експерт

Медичний центр променевої діагностики «Вітаком» об'єднує центр дистанційної інтерпретації результатів променевих досліджень, мережу кабінетів КТ, МРТ та УЗД в Києві і інших містах України під єдиним брендом.

Ми працюємо на ринку приватних медичних послуг України вже більше 7 років.

В нашому центрі встановлено понад 10 одиниць високоточного сучасного обладнання, тільки в Києві – чотири 64-х зрізових комп'ютерних томографи і «високо-польних» МРТ 1,5Тесла на базі міських клінічних лікарень №3,4,8,10.

Наш медичний центр налічує більше 40 співробітників, з них 12 докторів рентгенологів, які є членами Української та Європейської радіологічних асоціацій, проходять періодичне навчання як в Україні, так і за кордоном.

Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними фахівцями у вузьких областях променевої діагностики – нейрорадіології, абдомінальної, урогенітальної, онко- та кардіорадіологіі, для формування як первинного висновку, так і «другої думки» за результатами обстежень достатньої якості, проведених в будь-яких центрах.

Ми впровадили контроль якості опису і стандартизували протоколи, щоб бути певними: на якому б з наших сайтів не проводилося б дослідження пацієнта – завжди можна розраховувати на звичний професійний формат і відсутність упущень.

У хмарному сервісі центру є можливість розміщувати, як анонімізовані зразки основних проведених досліджень у відкритому доступі, так і індивідуальні дослідження, доступні за персоналізованих посиланнях.

Центр «Вітаком» проводить навчання та майстер-класи на території власного тренінг-центру.

Ми пишаємося, що в своїй роботі досягли того, що ім'я медичного центру «Вітаком» асоціюється з професіоналізмом і порядністю.  

Підрозділ