Логотип

Переваги компанії «ВІТАКОМ ЕКСПЕРТ»

Починаючи з 2014 року, все більше і більше установ виявили значні клінічні, організаційні та фінансові вигоди у використанні досвідчених, кваліфікованих рентгенологів «ВІТАКОМ ЕКСПЕРТ» для інтерпритації радіологічних досліджень. 

Замість того, щоб розпочинати кожен день з описів досліджень, проведених напередодні з попередньої зміни, конфліктувати з пацієнтами та стресувати через відставання справ, рентгенологи клієнтів “Вітаком Експерт” починають свій день зосередженими на нових пацієнтах.

Клієнти “Вітаком Експерт” можуть зекономити в середньому до 38 робочих годин на тиждень, виконуючи сьогоднішні роботи сьогодні. Цей час можна витратити на інтерпретацію нових, невідкладних та більш ціннихдосліджень або роботи безпосередньо із пацієнтами.

Очікується, що дефіцит рентгенологів продовжуватиметься, створюючи проблеми з набором кадрів та діагностичною спроможністю лікарень, що ускладнює для багатьох медичних фахівців управління навіть денними обсягами прийому пацієнтів.

Дедалі більше клієнтів розширюють своє партнерство з “Вітаком Експерт” для управління денним навантаженням та забезпечують якісну інтерпретацію за допомогою наших структурованих описів та висновків, і підвищують ефективність робочого процесу за підтримки операційного кол-центру для полегшення спілкування.

Це дозволяє лікарням покращити якість ведення пацієнтів, скоротити час на діагностику та лікування, а також максимізувати відшкодування витрат Національною службою здоров’я України.

Переваги співробітництва з центром дистанційних описів променевих досліджень «ВІТАКОМ ЕКСПЕРТ»: